Wejściówki na Konferencję o pałacach czekają!

I Międzynarodowa Konferencja pt. „Ziemiaństwo – polska tożsamość, dwór – polska tradycja”, odbędzie się 23 i 24 września 2023 r. w XVIII-wiecznym zespole pałacowo-parkowym w Czerniejewie. W przedsprzedaży (do 22 września) można już nabywać wejściówki na to wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie! Warto kupić wejściówkę w przedsprzedaży, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! Od 1 września cena wejściówki będzie wyższa!

W przedsprzedaży (do 22 września) można nabywać wejściówki na I Międzynarodową Konferencję pt. „Ziemiaństwo – polska tożsamość, dwór – polska tradycja”, która 23 i 24 września odbędzie się w pałacu w Czerniejewie.

Cena wejściówki w przedsprzedaży (do 22 września 2023 r.) wynosi: 70 zł od osoby na dwa dni Konferencji.

Wejściówki można nabyć poprzez formularz dostępny tutaj

Ilość miejsc ograniczona!!!

WAŻNE: – dzieci do lat 7 – wejście bezpłatne

UWAGA! Wejściówki niewykorzystane nie podlegają możliwości zwrotu!

Informujemy także, że Komitet Organizacyjny Konferencji zdecydował, że ceny wejściówek w przedsprzedaży będą wyglądać następująco:

  • od 1 września do 22 września – 70 zł na dwa dni Konferencji

Natomiast w dniach Konferencji, 23 i 24 września wejściówki będą do kupienia w pałacu w następujących cenach:

– 23 września – 50 zł – wejściówka na jeden dzień – tylko na sobotę

– 24 września – 50 zł – wejściówka na jeden dzień – tylko na niedzielę.

Dlatego zachęcamy do nabywania wejściówek w przedsprzedaży!

Co w programie Konferencji?
Konferencja skupiać się będzie głównie na ziemiaństwie Wielkopolski i Kujaw, ale chcę ma pokazać ziemiaństwo w innych regionach Polski, także ziemiaństwo na Kresach oraz związki ziemian z Europą. W ramach konferencji odbędą się prelekcje zarówno o historii ziemiaństwa, o dziejach pałaców i dworów, o skradzionych dziełach sztuki, o obyczajach świątecznych w majątkach ziemskich, o współczesnych problemach potomków dawnych właścicieli ziemskich i o wszystkim tym, co związane jest z ziemiaństwem polskim i na ziemiach polskich.

W ramach Konferencji odbędą się prelekcje znanych i lubianych historyków, eksploratorów, archeologów, pisarzy i dziennikarzy z Polski i Europy, będą wystawy i panele dyskusyjne! Nie zabraknie też stoisk z książkami opowiadającymi o pałacach i dworach oraz stoisk z rękodziełem!

Program Konferencji dostępny tutaj