Karol Soberski o Festiwalu w Czerniejewie w TVP!

Promocja medialna I Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”, który od 29 do 31 marca odbywać się będzie w zespole pałacowo-parkowym w Czerniejewie, trwa w najlepsze! Wydarzenie, które organizuje Karol Soberski i Fundacja Historyczna „Przywracamy Pamięć”, dzisiaj gościło na antenie TVP 3 Poznań.

Dzisiaj, kilkanaście minut po godz. 18.00 w programie „Wielkopolska Warta Poznania” na antenie TVP 3 Poznań, „na żywo” – w rozmowie z red. Łukaszem Maciejewskim – o Festiwalu, jego założeniach i programie, ale też o skarbach i tajemnicach Wielkopolski, powiatu gnieźnieńskiego i Czerniejewa opowiadał Karol Soberski, prezes Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”.

Wizyta w TVP 3 Poznań była też okazją do ciekawych spotkań i rozmów m.in. z dziennikarką i prezenterką TVP – Dorotą Knop-Dolatą.

Link do wywiadu tutaj (rozmowa z K. Soberskim od 00:15:00)

(as)