Program „Ukryte Skarby” doczekał się premiery!

Nareszcie telewizyjnej emisji doczekał się program „Ukryte Skarby”, który 9 czerwca tego roku nagrywany był w Czerniejewie i okolicach tego miasteczka. Program emitowany na antenie TVP przenosi widzów w te rejony Polski, gdzie wciąż można podziwiać cuda natury i unikatowe zabytki, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. W tym tygodniu premierę miał program nagrany w Czerniejewie, gdzie w roli głównej wystąpił Karol Soberski, redaktor naczelny portalu Pojezierze24.pl i prezes Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”.

Red. Elżbiety Ruman z Warszawy, autorka programu „Ukryte Skarby” 9 czerwca zawitała do Czerniejewa. Tam, przez blisko 9 godzin, nagrywany był kolejny odcinek poświęcony skarbom, zagadkom i tajemnicom Czerniejewa, jak i okolic tego miasteczka. Program, oprócz red. E. Ruman, realizowali: Ireneusz Bukowski – operator kamery i Tomasz Alejski – dźwiękowiec.

W programie w roli głównej wystąpił Karol Soberski, dziennikarz, badacz lokalnej historii, redaktor naczelny portalu Pojezierze24.pl i prezes Funndacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”. Oprócz niego o atrakcjach Czerniejewa opowiadali: Dawid Jung, Jan Kulpiński, Jacek Pluta i Sławomir Zakrzewski.

Program można zobaczyć tutaj.

(fh)