Ludzie Fundacji Historycznej bardziej rozpoznawalni!

Dzisiaj do siedziby Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć” trafiły pierwsze koszulki, bezrękawniki i kurtki z logo naszej Fundacji. Dzięki temu członkowie Fundacji będą bardziej rozpoznawalni, a jak wiadomo rozpoznawalność danej organizacji jest jednym z kluczy do sukcesu!

Fundacja Historyczna „Przywracamy Pamięć” jest organizacją stosunkowo młodą, ponieważ powstała dopiero w listopadzie 2017 r. Pierwsze miesiące działalności Fundacji to budowa struktury organizacji, przygotowywanie planów działania na najbliższe miesiące oraz przyjmowanie nowych członków w poczet Fundacji. Teraz nadszedł czas na budowę rozpoznawalności Fundacji.

– Po tych kilku miesiącach organizowania Fundacji, po przygotowaniu planów działania na rok bieżący, teraz uznaliśmy, że nadszedł czas na zainwestowanie w odzież z logo naszej Fundacji. Dzięki sponsorowi, który chce pozostać anonimowy, zakupiliśmy t-shirty, bezrękawniki i kurtki. Odzież ta idealnie sprawdzi się zarówno podczas wyjazdów na badania terenowe, jak i podczas udziału w różnego rodzaju konferencjach. Jest też doskonała na wyjazd wakacyjny, spotkanie z przyjaciółkami czy wyjście na spacer – mówi Karol Soberski, prezes Fundacji.

W tym miejscu warto podkreślić, że logo Fundacji, czyli klepsydra, jest autorstwa grafika Marcina Króla z Bytomia. Logo Fundacji jest i będzie obecne na wszystkich plakatach, wizytówkach, koszulkach i innych gadżetach Fundacji (m.in. wkrótce będą to smycze, kubki, polary, itp.).

– Koszulki z logo Fundacji, które będą doskonałą promocją naszej organizacji, w najbliższych dniach trafią do członków Fundacji. Dzięki temu członkowie Fundacji będą bardziej rozpoznawalni – dodaje.

(as)