W Radiu Żnin o tajemnicach braci Saskowskich

W piątek, 2 grudnia na antenie Radia Żnin po godz. 8.00 (wersja skrócona) i o godz. 14.00 (pełna wersja), wyemitowana zostanie rozmowa, którą przeprowadziła ze mną red. Anna Jarecka. Blisko 30 minut opowiadałem o najnowszych odkryciach związanych z braćmi Franciszkiem i Antonim Saskowskimi, bohaterami moich książek „Skarb Dziedzica” i „Złoto Dziedzica” – właścicielami majątków Popowo Ignacewo koło Mieleszyna i Wyrobki koło Mogilna.

Dzisiaj gościłem w Żninie, gdzie w Radio Żnin nagrana została rozmowa, którą przeprowadziła ze mną red. Anna Jarecka. Blisko 30 minut opowiadałem o najnowszych odkryciach związanych z braćmi Franciszkiem i Antonim Saskowskimi, bohaterami moich książek „Skarb Dziedzica” i „Złoto Dziedzica” – właścicielami majątków Popowo Ignacewo koło Mieleszyna i Wyrobki koło Mogilna.

Opowiadałem o odkryciach dokonanych w ostatnim okresie na pograniczu Wielkopolski i Pałuk, odkryciach, które ujawnię w trzeciej części sagi o braciach Saskowskich. Książka ta, zatytułowana „Bankierzy Tajemnic” ukaże się w przyszłym roku.

Ale już jutro – niektórych tych rewelacji – będzie można posłuchać w „Rozmowie Dnia”, po godz. 8.00 (wersja skrócona) i o godz. 14.00 (pełna rozmowa) na antenie Radia Żnin. Serdecznie zapraszam do słuchania, także w internecie: radioznin.fm.

Link do rozmowy do wysłuchania tutaj