„Tajemniczy Pałac Zakrzewo” dostępny w całej Polsce!

Moja najnowsza książka „Tajemniczy Pałac Zakrzewo” robi prawdziwą furorę! Książka jest rozchwytywana przez księgarnie z całej Polski, zarówno te stacjonarne, jak i księgarnie internetowe. Obecnie można ją kupić – w różnej cenie, w zależności od księgarni – niemal we wszystkich największych miastach Polski.

Moja pierwsza książka „Skarb Dziedzica” wydana w listopadzie 2016 roku jest do kupienia głównie przez moje portale (informacjelokalne.pl i turystykalokalna.pl), ale można ją też nabyć w Księgarni Osiedlowej na Winiarach w Gnieźnie oraz w internetowej Księgarni Odkrywcy odk.pl (także w łódzkiej siedzibie tej księgarni).

Nakład „Skarbu Dziedzica” powoli się wyczerpuje, dlatego chętnych którzy chcą ją kupić zapraszam.

Każda moja kolejna książka zdobywa coraz większe grono czytelników. Tak też jest z najnowszą, trzecią książkę „Tajemniczy Pałac Zakrzewo” wydaną w październiku tego roku, którą można już kupić praktycznie w księgarniach w całej Polsce. Mam tutaj na myśli księgarnie internetowe, jak i stacjonarne.

W naszym regionie książka „Tajemniczy Pałac Zakrzewo” – oprócz wspomnianych moich portali – jest do nabycia w Kłecku, Mieleszynie a wkrótce także w księgarni w Gnieźnie. Oprócz tego – tradycyjnie już – książka ta (jak i druga moja pozycja „Zapomniana zbrodnia” wydana w czerwcu 2017 r.) jest do nabycia w internetowej Księgarni Odkrywcy odk.pl w Łodzi.

Jednakże ogromne zainteresowanie książką „Tajemniczy Pałac Zakrzewo” sprawia, że można ją kupić praktycznie w księgarniach w całej Polsce. Książka jest dostępna – w różnych księgarniach – w takich miastach jak: Łódź, Kraków, Warszawa, Dąbrowa Górnicza, Ostrów Mazowiecki, Poznań, Siedlce, Toruń, Opole, Katowice, Rzeszów i Wrocław. Można ją też kupić w polskojęzycznej księgarni internetowej w Niemczech (cena 21,86 euro).

W wielu z tych księgarni do nabycia jest również książka „Zapomniana zbrodnia”.

Polecam i zapraszam do lektury!

Karol Soberski