O Festiwalu Historycznym w Radiu Gniezno!

Trwa medialna promocja I Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”, który od 29 do 31 marca odbywać się będzie w pałacu w Czerniejewie, a którego organizatorem jest Karol Soberski i jego Fundacja Historyczna „Przywracamy Pamięć”. Dzisiaj K. Soberski był gościem Radia Gniezno – patrona medialnego Festiwalu – gdzie o Festiwalu opowiadał w rozmowie z red. Beatą Krzyśką.

Wczoraj wywiad w TVP 3 Poznań, dzisiaj rozmowa na antenie Radia Gniezno. W blisko 30-minutowej rozmowie „na żywo” z red. Beatą Krzyśką, Karol Soberski opowiadał o założeniach Festiwalu, o działalności Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”, o prelegentach, którzy przyjadą na Festiwal oraz o innych atrakcjach towarzyszących tej imprezie.

Festiwal Historyczny „Tajemnice Trzech Stuleci” jest skierowany do wszystkich osób kochających historię i turystykę, pasjonatów historii, regionalistów oraz miłośników historii. I takich zapraszamy 30 i 31 marca do pałacu w Czerniejewie – mówi K. Soberski. Wejściówka na Festiwal kosztować będzie 5 zł na dwa festiwalowe dni i będzie do kupienia w Punkcie Informacyjnym Festiwalu – dodaje.

Organizatorzy Festiwalu apelują, by osoby chcące uczestniczyć w I Festiwalu Historycznym „Tajemnice Trzech Stuleci” w pałacu w Czerniejewie zgłaszały swój udział na maila: festiwal@fundacjahistoryczna.pl

W mailu należy podać: ilość zgłaszanych osób (jeśli zgłasza się grupa osób), imię i nazwisko oraz miejscowość z której przyjeżdżacie oraz telefon do osoby kontaktowej. W mailu zwrotnym Organizatorzy podadzą listę hoteli (dla osób spoza regionu), gdzie będzie można wykupić miejsca noclegowe na czas Festiwalu.

Zgłaszanie się na Festiwal nie jest obowiązkowe, ale prosimy o to, by mieć orientację, ile osób chce przyjechać do pałacu w Czerniejewie – podkreśla K. Soberski. – Ale jeśli ktoś przybędzie na Festiwal bez zgłoszenia, to oczywiście też będzie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu – dodaje.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Festiwalu prosimy kontaktować się pod numerem telefonu: 515-980-504. Więcej o Festiwalu na stronie: fundacjahistoryczna.pl/festiwal

(as)