Festiwal „Tajemnice Trzech Stuleci” przeszedł do historii!

Dzisiaj w godzinach popołudniowych opuściliśmy gościnne mury pałacu w Czerniejewie, a tym samym zakończyliśmy I Festiwal Historyczny „Tajemnice Trzech Stuleci”! Z całego serca, jako pomysłodawcy i główni organizatorzy tego wielkiego wydarzenia – w imieniu swoim i mojej żony Aleksandry – bardzo dziękujemy wszystkim, którzy od piątku do dzisiaj gościli w pałacu uczestnicząc w pierwszej edycji Festiwalu!

Dziękujemy wszystkim prelegentom – bez Was nie byłoby tak rodzinnego klimatu Festiwalu oraz intrygujących prelegentów! Dziękujemy Marinowi i Agnieszce – gospodarzom zespołu pałacowo-parkowego za ciepłe i serdeczne przyjęcie prelegentów i uczestników!

Dziękujemy wszystkim firmom i instytucjom za wsparcie finansowe Festiwalu!

Dziękujemy członkom naszej Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”, którzy przez te 4 dni byli zaangażowani w organizację Festiwalu! Dziękujemy załodze pałacu w Czerniejewie na czele z Kingą, za wszelką pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia!

Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna! Festiwal okazał się strzałem w „dziesiątkę” i pokazał, że można zrobić fantastyczne wydarzenie historyczne promujące regionalne dziedzictwo kulturowe!

Fotorelacje z Festiwalu już wkrótce na stronie naszej Fundacji.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na przyszłoroczny Festiwal – jego datę podamy wkrótce! Zapewne będzie się wiele działo a program Festiwalu będzie pełen niespodzianek!

Do zobaczenia za rok!

Karol Soberski